KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Hakkımızda 

1989 yılında elektrik sektöründe tesisatçı elektrik firması olarak faaliyetlerine başlayan UĞUR ELEKTRİK kurulduğu günden itibaren sürekli büyümeği kendine ilke edinmiştir.

 Önce 2004 yılında HÜNKA markasıyla hundur kablo san tic. Ltd. Şti ni kurmuş. Daha sonrada 2009 yılında hLite markasıyla led aydınlatma ürünlerini ithal etmeye başlamıştır.2015 yılında Hundur Pazarlama A.Ş. yi kurarak grubun kendi markalarını ( hünka kablo ve hLite ) tüm Türkiye ve yurt dışında bir çok ülkeye pazarlamaya başlamıştır.

Bugün Hundur Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden UĞUR ELEKTRİKteknolojiye ve nitelikli insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

UĞUR İNŞ. ELEKTRİK bugünkü konumuna müşteri şikâyet ve isteklerini dikkate alarak, kaliteyi vazgeçilmez görerek, hizmetin her aşamasını ticari ahlak ilkesine bağlı kalarak ulaşmıştır.
         Şirketimiz İstanbul ESENYURT takı 1000 m2 merkez mağazasında 20 yıldır müşterilerine bol çeşit, kaliteli ürün, uygun fiyat, kusursuz hizmet anlayışıyla toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir.

  Şirketimiz PERPA deki şubesinde satın alma, pazarlama ağının organizasyonunu ithalat ihracat ve güncel değişiklikleri takip ederek firmamızın hizmet kalitesini artırmaktadır

         Şirketimiz, HADIMKÖY deki 2000 m2 kapalı alandan oluşan depomuzdan sevkiyat ağını hızlı ve etkin bir şekilde yapmaktadır.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden itibaren güvenle büyümek ve sektörün lider firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz 
Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak. 

Firmamız Hakkında